یک دریا تازگی با میگوهای پمینا در کمپین «میگو دوست داری»

پمینا با هدف فرهنگ‌سازی برای استفاده بیشتر از محصولات دریایی در برنامه غذایی ایرانیان، کمپینی با نام «یک دریا تازگی» برگزار کرده است. در این کمپین که به معرفی محصولات دریایی پمینا و به خصوص میگو پاک شده و منجمد …

پمینا با هدف فرهنگ‌سازی برای استفاده بیشتر از محصولات دریایی در برنامه غذایی ایرانیان، کمپینی با نام «یک دریا تازگی» برگزار کرده است. در این کمپین که به معرفی محصولات دریایی پمینا و به خصوص میگو پاک شده و منجمد پمینا اختصاص داده شده است، انواع روش‌ها و فوت‌وفن‌های پخت میگو و اهمیت گنجاندن آن در سبد غذایی به مخاطبان آموزش داده می‌شود.

با وجودی که غذاهای دریایی بخشی از برنامه غذایی خانواده‌های ایرانی است اما معمولا در بین غذاهای دریایی، میگو و استفاده از آن در برنامه روتین خانواده ها کمتر مورد توجه قرارگرفته است. پمینا در همین راستا و با هدف فرهنگ‌سازی برای استفاده بیشتر از میگو در برنامه غذایی ایرانی، کمپینی با عنوان «میگو دوست داری» را در ادامه کمپین «یک دریا تازگی» اجرا می‌کند.

پمینا با سبد غذایی محصولات دریایی خود تاکنون توانسته یک گزینه خوب برای تهیه مواد غذایی دریایی سالم و منجمد برای همه ایرانیان باشد. در حال حاضر سبد غذاهای دریایی پمینا شامل انواع ماهی و میگو به صورت منجمد است. از جمله ویژگی‌های این محصولات دریایی که آنها را از دیگر محصولات موجود در بازار متمایز می‌کند می‌توان به روش انجماد فوق سریع جهت حفظ کامل تازگی و مواد مغذی گوشت و کاملا پاک‌شده و آماده مصرف بودن آنها اشاره کرد.

گروه محصولات دریایی پمینا شامل میگو پاک شده در سایزهای مختلف، قزل‌آلای استیکی، قزل آلا سالمونی، قزل آلا شکم خالی، قزل آلا تک نفره، ماهی حسون، ماهی کیلکا، ماهی کیلکا پاک شده و ماهی شوریده است.

در این کمپین که در فازهای مختلف، برنامه‌ها و مسابقه‌های متفاوتی برای آن در نظر گرفته شده است، از علاقه‌مندان و مصرف‌کنندگان پمینا درخواست شده تا با اعلام نظرات و حضور در  برنامه‌های کمپین در آن شرکت کنند تا در نهایت برنده محصولات دریایی پمینا شوند.

دیدگاه‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.