feature
Palatable Ensured Meal Is Now Available
غذای دلچسب و مطمین هم اکنون در دسترس شماست

زمان به سبک زندگی ما شکل می‌ده. حتی اگه زیاد مایل به تغییر نباشی غریزه‌ بقا تو رو مجبور می‌کنه تغییر کنی. سبک زندگیت که تغییر کنه خیلی چیزا از جمله غذاهاتم عوض می‌شه. ما با افتخار، بازیگر اصلی تغییر فرهنگ غذایی در سال‌های اخیر بودیم و اگرچه در این راه، رشد و توسعه برامون مهم بوده اما ارزش اصلی پایبندی به ریشه‌هامونه یعنی نیت‌ها، ارزش‌ها و قواعدی که مارو به اینجا رسوند وحالا میلیون‌ها خانواده به محصولاتمون به عنوان غذای خودشون اعتماد دارن.

هزاران روز میشه که پای قولمون که تامین غذای راحت، مقوی و خوشمزه است ایستادیم و قرار هم نیست که دست بکشیم. ماموریت ما اینه که برای شما آرامش خاطر، سلامتی و اعتماد به نفس و فرصت کافی برای لذت بردن از لحظه ها در کنار عزیزانتون رو مهیا کنیم.

icon product ما غذایی با کیفیت بسیار بالا
تولید می‌کنیم
محصولات
circle image burger
icon cooking ما کمک می‌کنیم
بتونی غذای دلخواه خودتو درست کنی
دستورپخت

به ما علاقه داری؟

اگه کارمون برات با ارزشه، اگه حس می‌کنی دغدغه های مشترک داریم، اگه تو این راه حرف و ایده ای داری که فکر می‌کنی کمک می‌کنه باید به تیم بپیوندی. ما همیشه دنبال آدم‌هایی مثل شما هستیم.

فرصت‌های شغلی

از کجا به اینجا رسیدیم؟

سال‌هاست که هرروز برای خلق روزهای درخشان تر تلاش می‌‌کنیم

۱۳۵۷
غلامعلی سلیمانی تولید همبرگر رو در زیرزمین پلاک ۹۹ خیابان آذربایجان آغاز کرد و داستان پمینا و هلدینگ سولیکو از این سال آغاز شد.

۱۳۶۱
در ادامه مسیر توسعه، شرکت فرآورده‌های گوشتی کاله آمل با هدف تولید محصولات گوشتی شامل سوسیس و کالباس و همبرگر، در شهر آمل به بهره‌برداری رسید.

۱۳۷۷
با تولید محصولات جوجه‌کباب زعفرانی و جوجه کباب بال در شرکت فرآورده‌های گوشتی کاله آمل، گروه محصولات کباب خلق شد.

۱۳۸1 - توسعه خط تولید
خرید ماشین‌آلات تولید محصولات سوخاری، باعث شد خط تولید توسعه پیدا کنه و به این ترتیب، امکان تولید محصولات ناگت و شنیسل به صورت خام مهیا شد که اون زمان با برند کاله تولید و عرضه می‌شدن.

۱۳۸۷ - خرید ماشین‌آلات پخت
با اضافه شدن ماشین‌آلات پخت، خط تولید سوخاری کامل‌تر شد و تولید محصولاتی مثل کوردون بلو، ناگت مرغ‌وقارچ و شنیسل سبزیجات شروع شد.

۱۳۸۸ - عرضه سیب‌زمینی فرنچ فرایز
تولید محصول سیب‌زمینی فرنچ فرایز به عنوان اولین محصول از گروه سیب‌زمینی و به صورت برون‌سپاری با برند بانوی چاو در این سال شروع شد.

۱۳۹۱ - تولد پمینا
برند پمینا با حمایت شرکت مادر یعنی کاله متولد شد و فرنچ فرایز به عنوان اولین SKU با این نام عرضه شد. همزمان با ریبرندینگ سایر SKUها از کاله به پمینا، اولین کمپین تبلیغاتی هم اجرا شد.

۱۳۹۲ - سازمان‌دهی گروه‌های محصولی
پروژه سازمان‌دهی و بازنگری گروه‌های محصولی تعریف شد که در ادامه، شکل‌گیری ۴ گروه رو در پی داشت: • دست‌پخته‌های جوانی • دست‌پخته‌های خانگی • دست‌پخت شگفت‌انگیز تو • دست‌پخته‌های لذیذ و گوشتی

۱۳۹۳ - راه‌اندازی کارخانه سبزیجات
کارخانه سبزیجات منجمد پمینا با هدف تولید سبزیجات شسته‌شده و آماده‌مصرف، در نزدیکی شهر اصفهان شروع به کار کرد.

۱۳۹۵ - ساختاردهی مجدد خط انجمادی
در این سال تیم‌های غذای آماده و بستنی ادغام شدن و در پی اون، تغییرات اساسی در ساختار فروش و توزیع خط انجمادی به وجود اومد. این امر تغییرات مشخصی در سطوح مختلف نیروی انسانی رو، از مدیریت تا سطوح پایین‌تر در پی داشت. همزمان با فرآیند شکل‌گیری هویت برند، توسعه کسب‌وکار هم سرعت گرفت.

۱۳۹6 - ساخت کارخانه جدید
همزمان با رشد برند، توسعه بازار محصولات انجمادی و افزایش فروش، کارخانه جدیدی با ظرفیت بالای تولید محصولات گوشتی منجمد، در نزدیکی شهر آمل به بهره‌برداری رسید.

۱۴۰۰ - گسترش گروه محصولات
برند پمینا با حمایت شرکت مادر یعنی کاله متولد شد و فرنچ فرایز به عنوان اولین SKU با این نام عرضه شد. همزمان با ریبرندینگ سایر SKUها از کاله به پمینا، اولین کمپین تبلیغاتی هم اجرا شد.

۱۴۰۱ - ساخت کارخانه جدید سبزیجات
به دنبال توسعه بازار سبزیجات و سیب‌زمینی منجمد، کارخانه بندر گز با تمرکز بر تولید سبزیجات دانه‌ای و سیب‌زمینی فرنچ‌فرایز به بهره‌برداری رسید.

right center left

تازه تر از تازه

سرآغاز صنعت مدرن غذاهای منجمد و فرآیند انجماد سریع
ملاقات کلارنس بردزآی و یک سرخپوست، جرقه ی اولیه راز این همه تازگی و خوشمزگی محصولات پمیناست.

چگونه مواد غذایی منجمد ابداع شد؟

تمام اقلامی که در بخش محصولات غذایی منجمد فروشگاه های امروزی یافت می شوند، وجودشان به خاطر کلارنس بردزآی (BirdsEye) است. بردزآی در دهه ۱۹۲۰ میلادی فرایند انجماد سریع را توسعه داد و صنایع مواد غذایی منجمد را راه اندازی کرد.

مطالعه بیشتر